Premiera nowego ROLLS-ROYCE CULLINAN

W Rolls-Royce Motor Cars Warszawa odbyła się polska premiera pierwszego w historii  SUV-a luksusowej marki Rolls-Royce. Niespełna cztery miesiące po światowej premierze , która miała miejsce 10 maja w Londynie.

Premiera luksusowego Suv-a została zaplanowana na trzy dni. Pierwszego dnia w porannych godzinach ”diamentowego„ Rolls-Royca zaprezentowano dziennikarzom oraz blogerom motoryzacyjnym , natomiast w godzinach popołudniowych oraz przez kolejne dwa dni Cullinana prezentowano klientom, zaproszonym gościom oraz miłośnikom drogich samochodów.

Polska premiera różniła się od światowych pokazów. Podczas  prezentacji do auta można było wsiąść, przymierzyć się do kierownicy, wszystkiego dotknąć, złożyć siedzenia, sprawdzić potężny bagażnik. Partnerem premiery był Moet & Chandon, a o podniebienie zaproszonych gości zadbała Restauracja Belvedere .

Polska premiera najbardziej luksusowego Suv-a w historii została przygotowana przez naszą agencję z najwyższą starannością i dbałością o każdy element. Do naszych zadań należało przygotowanie aranżacji salonu, którą stanowiła unikatowa, futurystyczna instalacja lustrzano – ledowa, oprawa, zadbanie o menu – wszystko ekskluzywne i przygotowane w najwyższym standardzie.