BMW Driving Experience jest częścią BMW M GmbH. Już od 1977 roku, jako dostawca kursów szkoleniowych dla kierowców, umożliwia rozwijanie pasji i zdobywanie wartościowego doświadczenia.

Program oferuje około 50 różnych szkoleń i kursów w ponad 30 krajach na całym świecie, realizowanych pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów, zapewniając uczestnikom zdobywanie zaawansowanych umiejętności z zakresu bezpiecznej i dynamicznej jazdy w różnych – również skrajnych – warunkach drogowych. Od 2019 roku BMW Driving Experience jest obecne również w Polsce. W październiku 2019 r. polski ośrodek BMW Driving Experience otrzymał oficjalną certyfikację BMW M.

Uczestnicy mogą wybierać spośród czterech programów treningowych: BMW M Intensive Training, BMW M Perfection Training, BMW Basic Safety Training oraz BMW Basic Compact Training. Szkolenia i treningi z zakresu doskonalenia umiejętności kierowców odbywają się w specjalnie przygotowanych Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy (Bednary Driving City i Tor Modlin) oraz na torze wyścigowym Silesia Ring.

2019 rok zakończył się liczbą 34 dni treningowych oraz 750 uczestników projektu. Agencja Corse, nieprzerwanie od 2019 roku odpowiada za pełną realizację tego największego projektu BMW w Polsce.

Zobacz więcej na bmw-drivingexperience.pl