nasza misja

Skuteczna reklama to nasz żywioł, w którym czujemy się jak rajdowiec na odcinku specjalnym. Zajmujemy się przede wszystkim działaniami z zakresu action, event and promotion.

Oferta agencji Corse to jednak znacznie więcej niż organizacja imprez czy eventów.

Oferujemy naszą autentyczną pasję i zaangażowanie, a każdy prowadzony przez nas projekt ma na celu wciągnięcie uczestników do interakcji i wywoływanie w nich emocji.

Organizowane przez nas wydarzenia na trwałe zapadają w pamięć, przez co przyczyniają się do budowania autentycznego, żywego kontaktu z marką.

ludzie

Sławomir Saniewski

Założyciel Agencji Corse, kapitan drużyny od samego początku. W jego żyłach płynie wysokooktanowa krew, jest wieloletnim szefem zespołów rajdowych Abarth w Polsce, a także współorganizatorem Pucharu Alfa Romeo i Pucharu Seicento.

Konrad Banaszek

Dyrektor Techniczny i Administracyjny. Obmyśla i planuje całą logistykę, problemy rozwiązuje zanim się pojawią i zna wyjście z każdej sytuacji.

Joanna Saniewska

Perfekcjonistka dbająca o każdy szczegół. Od ponad 7 lat kompleksowo zarządza projektami eventowymi agencji. “Uwielbiam dobry design i nietypowe rozwiązania. Jestem dokładna i zdyscyplinowana, ale też elastyczna i otwarta. Od zespołu wymagam wiele, ale równie wiele od siebie.”

Magda Banaszek

Odpowiada za finanse i współpracę z podwykonawcami. Finansowy „mindset” łączy z empatią i wielkim sercem. Skrupulatna, odpowiedzialna i sumienna. Dobry duch zespołu.

Maciej Tworek

Ekspert od imprez typu TOUR. „Jestem dumny, kiedy moje realizacje zapewniają klientowi poczucie komfortu, rodzinną, przyjazną atmosferę i niezapomniane wrażenia.”

Marta Malanowska

Zmotywowana, dokładna i skuteczna. „Kocham to, co robię. Zadowolenie klienta jest dla mnie największą nagrodą. Wyzwania tylko napędzają mnie do działania. Lubię pracę z ludźmi i wiem, że stworzenie dobrego zespołu to już połowa sukcesu.”

Piotr Szczykała

Precyzyjny i skrupulatny w realizacji swoich zadań. Pasjonat narciarstwa, pilot samolotowy. Odpowiedzialny za projekt BMW Driving Experience.